WAŻNE!

W związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem oraz troską o zdrowie naszych uczniów oraz ich Rodziców zwracamy się z następującą prośbą!

Uczniu, pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w DOMU! Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi. To nie są ferie. To jest czas kwarantanny. Ma ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa.Ograniczcie kontakty z innymi ludźmi, także przyjaciółmi i dalszymi krewnymi, do niezbędnego minimum. Przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki. Odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Twojej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj swoje zinteresowania. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i nie zapominaj  o języku polskim! Przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.

Kochani Rodzice! Pomóżcie swoim pociechom w tym trudnym dla nas wszystkich okresie! Poświęćcie im więcej czasu! Rozmawiajcie z nimi po polsku!

Nikt z nas nie jest w stanie określić terminu powrotu do zajęć szkolnych. Prosimy czytajcie nasze ogłoszenia! Postaramy na bieżąco informować Was o zmianie sytuacji.

 

 

structual image