List do Rodziców!

Z przykrością informuję, że zgodnie z zarządzeniem Gubernatora Stanu J.B.Pritzkera nie możemy wznowić regularnej nauki w miesiącu maju. W związku z tymi zarządzeniami z dniem 9 maja 2020 r zawieszamy działalność naszej szkoły. Rok szkolny 2019/2020 zakończymy w sierpniu. Nauczyciele wyślą do uczniów ostatnią pracę domową 2 maja 2020 r.


W tym miejscu dziękuję wszystkim Rodzicom i opiekunom, którzy w tym czasie pracowali ze swoimi pociechami.

Dziękuję tym, którzy mieli kontakt z Nauczycielami i przesyłali odrobione prace.

Nauczyciele będą klasyfikowali uczniów na podstawie ocen z pierwszego półrocza i tych wystawionych do 15 marca 2020. Praca domowa, którą uczniowie wykonywali przez te dwa miesiące zamkniętej szkoły może pomóc w zdobyciu lepszych ocen na koniec roku szkolnego 2019/2020.

 W związku z faktem, że uczniowie nie będą mieli kontaktu z regularną szkołą przez ponad pięć miesięcy, prosimy abyście Państwo rozmawiali z dziećmi po polsku i mobilizowli ich do czytania polskich książek.

Świadectwa ukończenia klas rozdane będą na początku nowego roku szkolnego 2020/2021.

Zapisy na nowy rok szkolny i zakup podręczników planujemy na 22 sierpnia 2020 w godzinach  od 9 rano do 1 po południu. Proszę śledzić wiadomości na naszej szkolnej stronie internetowej i Facebook.

Zapraszamy na internetową Mszę Świętą na zakończenie roku szkolnego w sobotę 16 maja 2020 o godzinie 10 rano. Zapraszamy na stronę parafii: www.stconstance.org.

Wszyskim życzę zdrowia i pomyślności. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosze o kontakt ze mną pod numerem telefonu (773) 209-8300.

                                                             

                                                                 Dyrektor szkoły Jolanta Zabłocka-Kopiec

 

 

 

< Powrót do wydarzeń

structual image